عیب یابی ، مشاوره و تعمیرات

تیم تعمیرات پدیده نو

فروشگاه پدیده نو یکی از موسسات با سابقه و دارای تعمیرکاران حرفه ای در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 در تهران آغاز نموده است.

این فروشگاه با جمع آوری کارشناسان حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصصی گوشی های همراه بیشترین و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می نماید.

🔷 برای راحتی شما عزیزان به دلیل سختی رفت و آمد به مرکز شهر پیک رایگان در نظر گرفته ایم

❇ از ویژگی های بارز این خدمات میتوان به ثبت سفارش آنلاین، تشخیص سریع قابل تعمیر بودن یا نبودن، اعلام هزینه احتمالی تعمیر پس از کارشناسی اولیه و همچنین ارسال رایگان پس از تعمیر دستگاه اشاره کرد.

❇ خدمات تخصصی تشخیص و عیب یابی با به روزترین دستگاه ها و حرفه ای ترین متخصیص در حوزه موبایل و تکنولوژی های پیشرفته در اولین تشخیص دقیق ترین وضعیت دستگاه شما را برای شما شرح خواهد داد و سپس با راهنمایی صحیح نسبت به انجام سایر امور تکمیلی شما را راهنمایی خواهند کرد.

کارشناسی رایگان گوشی

🔘 همواره خرید گوشی مخصوصا گوشی دست دوم بدون داشتن تسلط کافی بسیار پر ریسک است، اما با استفاده از خدمات رایگان کارشناسی گوشی ما، برای خرید گوشی دست دوم دیگر نگران نباشید و با خيالى مطمئن اقدام به خريد كنيد

تعمیر حرفه ای گوشی

🔘 تشخیص صحیح ایراد، همواره یکی از دغدغه هاى شما خريداران عزيز ميباشد. سیب سرویس با خدمات تخصصی تشخیص و عیب یابی با استفاده از به روزترين دستگاه ها و فناورى هاى روز دنيا در اولین تشخیص دقیق ترین وضعیت دستگاه شما را برای شما شرح خواهد داد

تأمین قطعات نایاب گوشی

🔘 با توجه به حضور سیب سرویس در قلب بورس موبایل خاورمیانه توانایی تامین هر قطعه ای از گوشی حتی نایاب ترین موارد برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. بدون دغدغه از تامین قطعات با کیفیت، گوشی خود را به ما بسپارید

بررسی و تحلیل گوشی ها

🔘 داشتن اطلاعات کافی در خصوص هزاران مدل گوشی موجود در بازار از برند های مختلف موبایل بسیار سخت و طاقت فرساست، ما کلیه برند ها و دستگاه ها را به لحاظ کیفی تحلیل می کنیم و آن را در اختیار شما قرار می دهیم

تماس از طریق واتساپ

7 روز هفته 24 ساعته میتوانید سوالات خود را از ما بپرسید ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم .

تضمین کمترین نرخ قیمت

ما با حذف واسطه در جهت خريد و تهيه قطعات اورجينال؛ توانسته ايم كه پايين ترين قيمت قطعات اورجينال را به شما مشتريان عزيز و گرامى ارائه دهيم.

دريافت و ارسال رايگان

برای راحتی شما عزیزان به دلیل سختی رفت آمد به مرکز شهر پیک رایگان در نظر گرفته ایم.

تعمیرات موبایل پدیده نو

حفظ حریم خصوصی مشتری

برای تعمیر تلفن شما نیاز به پاک شدن اطلاعاتتون نیست اطلاعات شما باارزشترین بخش تلفن شماست حفظ اطلاعات شما مهمترین وظیفه ماست.

پاسخگوی 24/7

هر سوالی که داشته باشید در تمامی ساعات و بدون تعطیلی قادر به پاسخگویی مستقیم به شما هستیم.